Aktualna temperatura:

Przyjazd

22
July 2024

Odjazd

23
July 2024

Okolica na rower

Okolica na rower

Plaża - szeroka, strzeżona plaża, piękna nowowybudowana promenada nadmorska, dużo miejsca do plażowania - 1 km na wschód znajduje się naga plaża. Przystań rybacka - usytuowana na rzece Łupawie. Można tu kupić rybę prosto z kutra. Zabytki w Rowach to przede wszystkim neoromański kościół z połowy XIX wieku wybudowany z głazów z Kamiennej Wyspy na Jeziorze Gardno. Rowy leżą nieopodal Słowińskiego Parku Narodowego odwiedzanego przez rzeszę turystów z główną atrakcją - ruchome wydmy. Skansen w Klukach - Muzeum Wsi Słowińskiej. Stała ekspozycja prezentująca kulturę Słowińców - ludności zamieszkałej nad jeziorami Gardno i Łebsko. Góra Rowokół - o wysokości 115 m. n.p.m., wzgórze położone 6 km od morza w strefie Słowińskiego parku Narodowego. Na szczycie wybudowano wieżę widokową z której rozciąga się panorama obejmująca jeziora Gardno i Łebsko oraz Bałtyk. Latarnia morska w Czołpinie ma 25 metrów wysokości i jest udostępniona do zwiedzania w sezonie letnim. Okolica bogata jest w liczne szlaki turystyczne piesze, rowerowe.

Dla zorganizowanych grup proponujemy aktywny wypoczynek na czterech boiskach w tym ze sztuczną i naturalna nawierzchnią, zadaszonej hali sportowej, siłowni, oddalonych od pensjonatu o około 5km w szkole w Objeździe. ( prosimy o wcześniejsze zgłaszanie zapotrzebowania na autobus i dostęp do boisk ) Chętnie przygotujemy zielone szkoły i obozy sportowe zarówno w okresie letnim jak i w ciągu całego roku. Oprócz tego zorganizujemy ogniska z pieczoną kiełbaską, spływy kajakowe rzeką Słupią, na jeziorze Gardno, kanałe portowym i brzegiem morza. Przygotujemy smaczny posiłek na miejscu lub zorganizujemy wyżywienie na zewnątrz. Możemy zorganizować zwiedzanie Słowińskiego Parku Narodowego, muzeum w Klukach, latarni morskiej w Czołpinie i Ustce. Przygotujemy rejs po morzu, a dla zorganizowanych grup zapewniamy przewodnika po atrakcjach regionu. Zorganizujemy treningi Nording Walking w ciągu całego roku, zarówno dla szkół jak i Kół Gospodyń Wiejskich, Związku Działkowców Polskich i innych organizacji pożytku publicznego.
Zapraszamy do samodzielnej rezerwacji pokoi w naszym aktualizowanym na bieżąco kalendarzu rezerwacji jak i kontaktu i złożenia zapytania ofertowego przez nasz formularz kontaktowy lub bezpośrednio na e-mail.
 

 

Wyślij zapytanie o dostępność
Rezerwacja telefoniczna: 513088278
adres e-mail: jbserwis@vp.pl
 

 • Sezon 2020

   Rezerwuj teraz. 

  W ubiegłych latach wyprzedaliśmy wszystkie pokoje do kwietnia.

  Dodatkowo do wakacji wzrost cen o ok 20 %.

 • Śniadania

  Przepyszne śniadania w formie bufetu od 08.00-10.00. 

   

 • Sezon 2020

  Nie czekaj do wiosny z rezerwcją, bo albo już nie będzie wolnych pokoii,

  albo będą dużo droższe. Zarezerwuj już dziś swój urlop nad morzem.